Amerika ve Avrupa tercihini yaptı.

Sağlık turizm şirketi olan Mediglobaltour 3 yıl önce Nermin Duman öncülüğünde kurulmuş olup Almanya merkezli bir şirkettir. Nermin Duman tarafından hazırlanan planlar doğrultusunda başarılı bir acenteye imza atılmış durumda. Obezite ve metabolizma cerrahisi olan Nermin Duman bu alanda elde ettiği bilgi birikimleri ile oldukça başarılı bir uygulamanın arkasında yer alarak büyük bir güven ortamı sunmuştur. […]

Amerika ve Avrupa tercihini yaptı.
183

Sağlık turizm şirketi olan Mediglobaltour 3 yıl önce Nermin Duman öncülüğünde kurulmuş olup Almanya merkezli bir şirkettir. Nermin Duman tarafından hazırlanan planlar doğrultusunda başarılı bir acenteye imza atılmış durumda.

Obezite ve metabolizma cerrahisi olan Nermin Duman bu alanda elde ettiği bilgi birikimleri ile oldukça başarılı bir uygulamanın arkasında yer alarak büyük bir güven ortamı sunmuştur.

Bugüne kadar yapılmış olan tüm operasyonlar Nermin Duman’ın büyük ilgisi ve özeni ile gerçekleşmiş olup hastalarına daima profesyonellik ile yaklaşmıştır. Gerçekleştirmiş olduğu operasyonlar arasında ise mide küçültme en favori sağlık işlemi olmakta.

Kurduğu Mediglobaltour firmasının yanı sıra uzman ekibi ile de dikkat çeken bir kuruluşun öncüsüdür. Nermin Duman uzun yıllardır bu alanda çeşitli çalışmalar yürüten ve oldukça fazla bilgi birikimine sahip olan bir bayan olarak hastaların en pratik şekilde tedavi olmasına olanak sağlıyor.

Sağlık alanında bireyleri yakından takip ederek şahsen kontrolü kendi gerçekleştiriyor. Böylece bu alanda daima disiplinini sürdürerek başarılarına imza atmaya devam ediyor

Bir cevap yazın

Yükleniyor...