YouTuberlar bir ayda ne kadar kazanıyor? Nasıl Youtuber olunur?

1000 gösterimde 1$’da kazanan var daha fazlasını kazanan YouTuberlar var. Eğitim içerikli videolardan ayda 200 TL kazanırken eğlence içerikli videolardan 5.000 TL ve daha üzerinde kazanabiliyor.

YouTuberlar bir ayda ne kadar kazanıyor? Nasıl Youtuber olunur?
116

YouTuberlar bir ayda ne kadar kazanıyor? Nasıl Youtuber olunur?

YouTube istatistiklerini dünyayla paylaşan SocialBlade, dünya dahil Türkiye’nin en çok kazanan YouTube fenomenlerinin ayda ne kadar kazandığını tahmini rakamlarla paylaşıyor. Fenomenler ise kesin bir dille bu rakamları yalanlıyor.

Youtuber; Dünyanın en büyük video paylaşım sitesi olan Youtube için video içerikler üreten, videoların izlenme oranlarının hesaplanması sonucu belirli reklam gelirleri de elde edebilen ve aynı zamanda bu işi meslek olarak yapan kişilere verilen ad.

1000 gösterimde 1$’da kazanan var daha fazlasını kazananlar da var. Eğitim içerikli videolardan ayda 200 TL kazanırken eğlence içerikli videolardan 5.000 TL ve daha üzerinde kazanabiliyor.

YouTube fenomenlerinin ne kadar kazandığı yıllardır merak konusu. Fenomenlerden kabul görmeyen Socialblade’e göre ünlü YouTuber’ların aylık tahmini kazançları (sadece YouTube reklamlarından) bakın neymiş?

Oyuncak Avı TV

youtuberlar bir ayda ne kadar kazaniyor nasil youtuber olunur 0 - YouTuberlar bir ayda ne kadar kazanıyor? Nasıl Youtuber olunur?
Abone sayısı: 5.1 milyon
Tahmini aylık kazanç aralığı: 57 – 921 bin dolar

Enes Batur

youtuberlar bir ayda ne kadar kazaniyor nasil youtuber olunur 1 - YouTuberlar bir ayda ne kadar kazanıyor? Nasıl Youtuber olunur?
Abone sayısı: 8.8 milyon
Tahmini aylık kazanç aralığı: 25 – 404 bin dolar

Orkun Işıtmak

youtuberlar bir ayda ne kadar kazaniyor nasil youtuber olunur 2 - YouTuberlar bir ayda ne kadar kazanıyor? Nasıl Youtuber olunur?
Abone sayısı: 5.7 milyon
Tahmini aylık kazanç aralığı: 7 – 116 bin dolar

Fatih Selim Tube

youtuberlar bir ayda ne kadar kazaniyor nasil youtuber olunur 3 - YouTuberlar bir ayda ne kadar kazanıyor? Nasıl Youtuber olunur?
Abone sayısı: 519 bin
Tahmini aylık kazanç aralığı: 22 – 354 bin dolar

Prenses Elif

youtuberlar bir ayda ne kadar kazaniyor nasil youtuber olunur 4 - YouTuberlar bir ayda ne kadar kazanıyor? Nasıl Youtuber olunur?
Abone sayısı: 2.6 milyon
Tahmini aylık kazanç aralığı: 21 – 350 bin dolar

Oyuncu Yusuf

youtuberlar bir ayda ne kadar kazaniyor nasil youtuber olunur 5 - YouTuberlar bir ayda ne kadar kazanıyor? Nasıl Youtuber olunur?
Abone sayısı: 735 bin
Tahmini aylık kazanç aralığı: 17 – 273 bin dolar

Prens Yankı

youtuberlar bir ayda ne kadar kazaniyor nasil youtuber olunur 6 - YouTuberlar bir ayda ne kadar kazanıyor? Nasıl Youtuber olunur?
Abone sayısı: 878 bin
Tahmini aylık kazanç aralığı: 10 – 158 bin dolar

Rüya’nın Çiftliği

youtuberlar bir ayda ne kadar kazaniyor nasil youtuber olunur 7 - YouTuberlar bir ayda ne kadar kazanıyor? Nasıl Youtuber olunur?
Abone sayısı: 774 bin
Tahmini aylık kazanç aralığı: 7 – 120 bin dolar

Ruhi Çenet

youtuberlar bir ayda ne kadar kazaniyor nasil youtuber olunur 8 - YouTuberlar bir ayda ne kadar kazanıyor? Nasıl Youtuber olunur?
Abone sayısı: 3.3 milyon
Tahmini aylık kazanç aralığı: 2 – 130 bin dolar

OyuncakOynuyorum

youtuberlar bir ayda ne kadar kazaniyor nasil youtuber olunur 9 - YouTuberlar bir ayda ne kadar kazanıyor? Nasıl Youtuber olunur?
Abone sayısı: 3.3 milyon
Tahmini aylık kazanç aralığı: 49 – 795 bin dolar

Burak Oyunda

youtuberlar bir ayda ne kadar kazaniyor nasil youtuber olunur 10 - YouTuberlar bir ayda ne kadar kazanıyor? Nasıl Youtuber olunur?
Abone sayısı: 3.1 milyon
Tahmini aylık kazanç aralığı: 1.4 – 24 bin dolar

Furkan Yaman

youtuberlar bir ayda ne kadar kazaniyor nasil youtuber olunur 11 - YouTuberlar bir ayda ne kadar kazanıyor? Nasıl Youtuber olunur?
Abone sayısı: 2.9 milyon
Tahmini aylık kazanç aralığı: 469 – 7.5 bin dolar

Reynmen

youtuberlar bir ayda ne kadar kazaniyor nasil youtuber olunur 12 - YouTuberlar bir ayda ne kadar kazanıyor? Nasıl Youtuber olunur?
Abone sayısı: 2.9 milyon
Tahmini aylık kazanç aralığı: 4.5 – 72 bin dolar

Berkcan Güven

youtuberlar bir ayda ne kadar kazaniyor nasil youtuber olunur 13 - YouTuberlar bir ayda ne kadar kazanıyor? Nasıl Youtuber olunur?
Abone sayısı: 2.7 milyon
Tahmini aylık kazanç aralığı: 2 – 30 bin dolar

Oyun Delisi

youtuberlar bir ayda ne kadar kazaniyor nasil youtuber olunur 14 - YouTuberlar bir ayda ne kadar kazanıyor? Nasıl Youtuber olunur?
Abone sayısı: 2.5 milyon
Tahmini aylık kazanç aralığı: 1.6 – 26 bin dolar

Ceylin H Official

youtuberlar bir ayda ne kadar kazaniyor nasil youtuber olunur 15 - YouTuberlar bir ayda ne kadar kazanıyor? Nasıl Youtuber olunur?
Abone sayısı: 2.5 milyon
Tahmini aylık kazanç aralığı: 17 – 285 bin dolar

Baturay Anar

youtuberlar bir ayda ne kadar kazaniyor nasil youtuber olunur 16 - YouTuberlar bir ayda ne kadar kazanıyor? Nasıl Youtuber olunur?
Abone sayısı: 2.5 milyon
Tahmini aylık kazanç aralığı: 1 – 20 bin dolar

Uras Benlioğlu

youtuberlar bir ayda ne kadar kazaniyor nasil youtuber olunur 17 - YouTuberlar bir ayda ne kadar kazanıyor? Nasıl Youtuber olunur?
Abone sayısı: 2.2 milyon
Tahmini aylık kazanç aralığı: 4 – 58 bin dolar

Barış Özcan

youtuberlar bir ayda ne kadar kazaniyor nasil youtuber olunur 18 - YouTuberlar bir ayda ne kadar kazanıyor? Nasıl Youtuber olunur?
Abone sayısı: 2.1 milyon
Tahmini aylık kazanç aralığı: 2 – 41 bin dolar

Deli mi ne?

youtuberlar bir ayda ne kadar kazaniyor nasil youtuber olunur 19 - YouTuberlar bir ayda ne kadar kazanıyor? Nasıl Youtuber olunur?
Abone sayısı: 2 milyon
Tahmini aylık kazanç aralığı: 7 – 116 bin dolar

Danla Bilic

youtuberlar bir ayda ne kadar kazaniyor nasil youtuber olunur 20 - YouTuberlar bir ayda ne kadar kazanıyor? Nasıl Youtuber olunur?
Abone sayısı: 2 milyon
Tahmini aylık kazanç aralığı: 1 – 16 bin dolar

SeseGel

youtuberlar bir ayda ne kadar kazaniyor nasil youtuber olunur 21 - YouTuberlar bir ayda ne kadar kazanıyor? Nasıl Youtuber olunur?
Abone sayısı: 1.9 milyon
Tahmini aylık kazanç aralığı: 8 – 133 bin dolar

Hayrettin

youtuberlar bir ayda ne kadar kazaniyor nasil youtuber olunur 22 - YouTuberlar bir ayda ne kadar kazanıyor? Nasıl Youtuber olunur?
Abone sayısı: 1.8 milyon
Tahmini aylık kazanç aralığı: 462 – 7 bin dolar

Duygu Köseoğlu

youtuberlar bir ayda ne kadar kazaniyor nasil youtuber olunur 23 - YouTuberlar bir ayda ne kadar kazanıyor? Nasıl Youtuber olunur?
Abone sayısı: 1.8 milyon
Tahmini aylık kazanç aralığı: 2 – 35 bin dolar

MuratAbiGF

youtuberlar bir ayda ne kadar kazaniyor nasil youtuber olunur 24 - YouTuberlar bir ayda ne kadar kazanıyor? Nasıl Youtuber olunur?
Abone sayısı: 1.8 milyon
Tahmini aylık kazanç aralığı: 534 – 8 bin dolar

Meryem Can

youtuberlar bir ayda ne kadar kazaniyor nasil youtuber olunur 25 - YouTuberlar bir ayda ne kadar kazanıyor? Nasıl Youtuber olunur?
Abone sayısı: 1.7 milyon
Tahmini aylık kazanç aralığı: 803 – 13 bin dolar

Başak Karahan

youtuberlar bir ayda ne kadar kazaniyor nasil youtuber olunur 26 - YouTuberlar bir ayda ne kadar kazanıyor? Nasıl Youtuber olunur?
Abone sayısı: 1.7 milyon
Tahmini aylık kazanç aralığı: 1.6 – 25 bin dolar

Gereksiz Oda

youtuberlar bir ayda ne kadar kazaniyor nasil youtuber olunur 27 - YouTuberlar bir ayda ne kadar kazanıyor? Nasıl Youtuber olunur?
Abone sayısı: 1.7 milyon
Tahmini aylık kazanç aralığı: 2 – 27 bin dolar

Ümidi

youtuberlar bir ayda ne kadar kazaniyor nasil youtuber olunur 28 - YouTuberlar bir ayda ne kadar kazanıyor? Nasıl Youtuber olunur?
Abone sayısı: 1.5 milyon
Tahmini aylık kazanç aralığı: 3 – 61 bin dolar

Nova Prospekt

youtuberlar bir ayda ne kadar kazaniyor nasil youtuber olunur 29 - YouTuberlar bir ayda ne kadar kazanıyor? Nasıl Youtuber olunur?
Abone sayısı: 1.5 milyon
Tahmini aylık kazanç aralığı: 1 – 20 bin dolar

Halil Söyletmez

youtuberlar bir ayda ne kadar kazaniyor nasil youtuber olunur 30 - YouTuberlar bir ayda ne kadar kazanıyor? Nasıl Youtuber olunur?
Abone sayısı: 1.5 milyon
Tahmini aylık kazanç aralığı: 1 – 18 bin dolar

Merve Özkaynak

youtuberlar bir ayda ne kadar kazaniyor nasil youtuber olunur 31 - YouTuberlar bir ayda ne kadar kazanıyor? Nasıl Youtuber olunur?
Abone sayısı: 1.3 milyon
Tahmini aylık kazanç aralığı: 1 – 19 bin dolar

MervanT

youtuberlar bir ayda ne kadar kazaniyor nasil youtuber olunur 32 - YouTuberlar bir ayda ne kadar kazanıyor? Nasıl Youtuber olunur?
Abone sayısı: 1.3 milyon
Tahmini aylık kazanç aralığı: 616 – 10 bin dolar

Turgut Ekim

youtuberlar bir ayda ne kadar kazaniyor nasil youtuber olunur 33 - YouTuberlar bir ayda ne kadar kazanıyor? Nasıl Youtuber olunur?
Abone sayısı: 1.3 milyon
Tahmini aylık kazanç aralığı: 734 – 12 bin dolar

Oyuncak Kraliyeti

youtuberlar bir ayda ne kadar kazaniyor nasil youtuber olunur 34 - YouTuberlar bir ayda ne kadar kazanıyor? Nasıl Youtuber olunur?
Abone sayısı: 1.3 milyon
Tahmini aylık kazanç aralığı: 734 – 12 bin dolar

Aras Karafil

youtuberlar bir ayda ne kadar kazaniyor nasil youtuber olunur 35 - YouTuberlar bir ayda ne kadar kazanıyor? Nasıl Youtuber olunur?
Abone sayısı: 1.3 milyon
Tahmini aylık kazanç aralığı: 2 – 27 bin dolar

Han Kanal

youtuberlar bir ayda ne kadar kazaniyor nasil youtuber olunur 36 - YouTuberlar bir ayda ne kadar kazanıyor? Nasıl Youtuber olunur?
Abone sayısı: 1.2 milyon
Tahmini aylık kazanç aralığı: 5 – 90 bin dolar

Batuhan Çelik

youtuberlar bir ayda ne kadar kazaniyor nasil youtuber olunur 37 - YouTuberlar bir ayda ne kadar kazanıyor? Nasıl Youtuber olunur?
Abone sayısı: 1.2 milyon
Tahmini aylık kazanç aralığı: 989 – 15 bin dolar

Lord of Murat

youtuberlar bir ayda ne kadar kazaniyor nasil youtuber olunur 38 - YouTuberlar bir ayda ne kadar kazanıyor? Nasıl Youtuber olunur?
Abone sayısı: 1.2 milyon
Tahmini aylık kazanç aralığı: 466 – 8 bin dolar

Bir cevap yazın

Yükleniyor...